WhatsApp İle Sipariş Ver

Alopecia 60 Kapsül

Yeni Ürün

Alopecia Kapsül 60 Genişlet

Eczamarket.com.tr Güvenli Alışveriş

Daha Fazla Detaylar


030009

Stok Durumu : Stokta var

120,37 TL

Fırsat Ürünü

İçeriğinde bulunan 13 Vitamin ve Mineraller sayesinde saçların ihtiyacı olan vitamin ve mineralin karşılanmasına saçların büyümesine, saç köklerini güçlendirmeye ve saçların dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Alopecia 60 Kapsül ayrıca saçları daha kolay yönetilebilir ve parlak hale getirir.

Bu eşsiz kombinasyon saç dökülmesine, incelmesine ve yavaş yeniden büyümeye neden olabilecek beslenme eksikliklerini giderir. Daha hızlı büyüyen, daha uzun, daha sağlıklı saçlar için temel sağlar.

 1. İnositol(B8 vitamini), insan vücudunda doğal olarak bulunmaktadır ancak eksikliğinde depresyon, anksiyete ve panik atak gibi sinir hastalıkları oluşabilir, iyileştirici etkiye sahiptir. Bu gibi stresli durumlarda saç dökülmesinde artış gözlemlenebilir.
 2. Choline Citrate, saç köklerinin etrafında bulunan kolesterol birikimini azaltmaya yardımcı olur.
 3. L-cysteine, genel saç sağlığının korunmasında önemli bir rol oynar.
 4. Copper, köklerini güçlendirerek, saç büyümesini önemli ölçüde hızlandırabilmektedir.
 5. Manganese, zayıflamış saç ve tırnakları güçlendirmekte de etkili bir etkendir.
 6. Pantothenic acid, hasar gören saç şaftlarını yeniden oluşturmak için diğer besinlerle birlikte çalışır.
 7. Kalsiyum, sağlıklı saç büyümesinde rol oynayan faktörleri ve biotin enzimi de dahil olmak üzere faktör ve enzim bağına yardımcı olduğu için güçlü ve sağlıklı saçlar için önemli yere sahiptir.
 8. Kobalamin, protein sentezine yardımcı olarak saç sağlığını ve büyümesini olumlu etkiler.
 9. Folate, saçların yıpranmasını önler ve saç köklerini güçlendirmeyi sağlar.
 10. Iodine, iyot eksikliğinden kaynaklanan saç dökülmesini düzeltmeye yardımcı olur.
 11. Zinc, çinko eksikliğinde saç büyümesi yavaşlamakta ve saç dökülmesi meydana gelebilmektedir.
 12. Niacin, keratin protein sentezine yardımcı olarak saç sağlığını ve büyümesini olumlu yönde etkiler.
 13. Biotin, saç dökülmesine neden olan alopesi hastalığını iyileştirmek için kullanılmaktadır.

Dermo Clean Laboratuvarları uzman akademisyenleri tarafından geliştirilen patentli formülümüz, hasar görmüş ve saç tellerini oluşturan kopmuş bağları onarmak için nano moleküler düzeyde etki ederek saç tellerinizi hiç hasar görmemiş gibi yeniden oluşturarak eski haline dönmesine yardımcı olur. 22 Ülkeye ihracatını sağladığımız ürünlerimiz saçlarınıza canlılık kazandırır ve göz kamaştırıcı bir parlaklığa kavuşturur.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.