WhatsApp İle Sipariş Ver

Alopecia 60 Kapsül

Yeni Ürün

İndirimli Fiyat! Alopecia Kapsül 60 Genişlet

Eczamarket.com.tr Güvenli Alışveriş

Daha Fazla Detaylar


030009

Stok Durumu : Stokta var

101,04 TL

127,04 TL

-26,00 TL

Fırsat Ürünü

İlk olarak, saç büyümesini teşvik eder. Daha sonra mevcut saçları daha kolay yönetilebilir ve parlak hale getirir.

Bu eşsiz kombinasyon saç dökülmesine, incelmesine ve yavaş yeniden büyümeye neden olabilecek beslenme eksikliklerini giderir. Daha hızlı büyüyen, daha uzun, daha sağlıklı saçlar için temel sağlar.

  • Biotin, Niasin, Cinko normal cildin korunmasına katkıda bulunur.
  • Biotin, Cinko normal sacın korunmasına katkıda bulunur.
  • Cinko normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.
  • Vitamin C cildin normal fonksiyonu icin gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

Marmara Üniversitesinde Teknoparkında geliştirdiğimiz Patentli formülümüz, hasar görmüş ve saç tellerini oluşturan kopmuş bağları onarmak için nano moleküler düzeyde etki ederek saç tellerinizi hiç hasar görmemiş gibi yeniden oluşturarak eski haline dönmesine yardımcı olur. Saçlarınız canlılık kazanır ve göz kamaştırıcı bir parlaklığa sahip olur.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.