WhatsApp İle Sipariş Ver

Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Erkek Saç Spreyi 60 ML

Yeni Ürün

Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey 60 ml - Deri Spreyi Genişlet

Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

Daha Fazla Detaylar


010001

Stok Durumu : Stokta var

97,22 TL

Fırsat Ürünü

Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Erkek Saç Spreyi 60 ML | Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Sprey

Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey saç kaybını önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden en uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi ve saç derinizi uyarır. Saç derisinde kan dolaşımının hızlanmasıyla zayıf telli saçların kalınlaşmasına ve kalın telli saçların ise dökülmeye karşı daha da direnç kazanmasına yardımcı olur.
Alopecia Erkek Sprey

Güçlü ve sağlıklı saçlar için Alopecia IGF İçerikli Erkek Sprey

Özel olarak geliştirdiğimiz patentli formülümüz, hasar görmüş saç tellerini onarmak için saça nano moleküler düzeyde etki ederek saç tellerinizi hiç hasar görmemiş gibi yeniden oluşturarak saçın eski haline dönmesine yardımcı olur. Saçlarınız canlılık kazanır ve saçlarınız köklerinden uçlarına kadar göz kamaştırıcı bir parlaklığa sahip olur. Saç köklerini ve saç derisini besler. Saç büyümesini destekler ve saç dökülmesini önler. Yeni ve sağlıklı saç büyümesini hızlandırır. Saçları güçlendirir ve saçın kendini yenilemesine yardımcı olur. Parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır. Marka: Alopecia
Alopecia IGF İçerikli Saç Dökülmesine Karşı Erkek Sprey

IGF-1 Nedir?

İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü, insanlarda boy uzamasını sağlayan temel maddedir. Ayrıca saç kökünde üretilen saç büyüme faktörüdür.

Alopecia Procapil İçerikli Saç Dökülmesine Karşı Erkek Sprey

IGF-1 Yeni Saç Çıkarır Mı?

IGF – 1 büyüme faktörü saç kökünüz var ise köke etki ederek saçınızı çıkarabilir. Kök tamamen kaybedilmişse yeni kök oluşturamaz. 

Alopecia Saw Palmetto İçerikli Saç Dökülmesine Karşı Erkek Sprey

IGF ve Procapil Ne İşe Yarar?

Doğal IGF büyüme faktörü ile saçlarınız hızlı uzasın saç kökleriniz bioteknoloji ile ameliyatsız, acısız güçlensin!

İDEAL SAKLAMA ÖNERİSİ:

Ürünün içerisindeki nem alıcı maddeyi çıkartmayınız. Nemli olabilecek mutfak, banyo, buzdolabı gibi ortamlardan uzak tutunuz ve kapağı sıkıca kapatınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.