WhatsApp İle Sipariş Ver

Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Kadın Saç Spreyi 60 ML

Yeni Ürün

Alopecia Anti Hair Loss FML Sprey 60 ml Genişlet

Alopecia Anti Hair Loss FML Sprey içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

Daha Fazla Detaylar


010004

Stok Durumu : Stokta var

88,98 TL

Fırsat Ürünü

Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Kadın Saç Spreyi 60 ML

Alopecia Anti Hair Loss FML Sprey sayesinde kadınlarda saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir. Saçınızın esneklik, doygunluk ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.
Alopecia Kadın Sprey

Kadınlarda Saç Dökülmesi Nedenleri

Kadınlarda saç dökülmesi genel olarak nadir görüldüğü düşünülse de kadınların yüzde 30’unda yaşamlarının belirli dönemlerinde birkaç kez saç incelmeleri gözlemlenebilmektedir. Saç tellerinde yaşanan bu incelme ve güçsüzleşme kadınlarda tüm saçlara eşit olarak dağıldığından erkeklerde görülen saç dökülmesinden farklı olarak ön alın bölgesi açılmaz ve kellik görülmez. Kadınlarda saç dökülmesi nedenleri arasında ilk sırada genetik kadın tipi saç dökülmesi gelmektedir. Saçlarınıza canlılık ve hacim kazandırır, saçınızın köklerinden en uçlarına kadar güçlenmesine yardımcı olur.
Alopecia IGF İçerikli Saç Dökülmesine Karşı Kadın Sprey

IGF-1 Nedir?

İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü, insanlarda boy uzamasını sağlayan temel maddedir. Ayrıca saç kökünde üretilen saç büyüme faktörüdür.

Alopecia Procapil İçerikli Saç Dökülmesine Karşı Kadın Sprey

IGF-1 Yeni Saç Çıkarır Mı?

IGF – 1 büyüme faktörü saç kökünüz var ise köke etki ederek saçınızı çıkarabilir. Kök tamamen kaybedilmişse yeni kök oluşturamaz. 

Alopecia Saw Palmetto İçerikli Saç Dökülmesine Karşı Kadın Sprey

IGF ve Procapil Ne İşe Yarar?

Doğal IGF büyüme faktörü ile saçlarınız hızlı uzasın saç kökleriniz bioteknoloji ile ameliyatsız, acısız güçlensin!

İDEAL SAKLAMA ÖNERİSİ:

Ürünün içerisindeki nem alıcı maddeyi çıkartmayınız. Nemli olabilecek mutfak, banyo, buzdolabı gibi ortamlardan uzak tutunuz ve kapağı sıkıca kapatınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.