WhatsApp İle Sipariş Ver

Dermo Clean Cilt Leke Giderici Krem + Osmo Plus Yoğun Nemlendirici Krem

Yeni Ürün

Dermo Clean Cilt Leke Giderici Krem + Osmo Plus Yoğun Nemlendirici Krem Genişlet

Dermo Clean Cilt Leke Giderici Krem: Cilt üzerindeki lekelerin giderilmesine ve yeni leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Osmo Plus Yoğun Nemlendirici Krem:  Yoğun bir nemlendirme sağlayarak cildin yenilenmesi, korunması ve güçlenmesi sağlanır. Cildin canlı, taze ve bakımlı görünmesine yardımcı olur.

Daha Fazla Detaylar


153.01.176

Stok Durumu : Stokta var

195,00 TL

Pigmentone ® Cilt Tonu Dengeleyici Leke Kremi 50 ml
Pigmentone leke kremi içeriğinde yer alan Lumisphere ve O.D.A White aktifleri cildinizdeki çizgiler, gözenekler ve kusurlar üzerinde yumuşak odak efektli anında ve uzun süreli aydınlatıcı etki oluşturur.
Cilt üzerindeki lekelerin giderilmesine ve yeni leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Ürün Faydaları:
Cilt tonunu dengeler. Mevcut lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Yeni leke oluşumunu engeller.
Etken Maddeleri:
Lumisphere , O.D.A White

Osmo Plus Yoğun Nemlendirici Krem

Yağlı ve akneli ciltlerin sebumunu dengelemek ve yoğun bir nemlendirme sağlamak için kullanılan kremdir. Akne tedavisinde oluşan kuruluğu gidermek ve cildin yumuşaklık kazanması için uygulanır. Ayrıca sebumu kontrol altına alarak gözenek tıkanıklığını azaltır ve akneyi ciltten uzaklaştırır. Güneş ve makyaj sebum üretilmesine neden olup cildin parlamasına ve yağlı görünmesine neden olur. Sebum dengelendiği sürece cilt daha bakımlı, sağlıklı ve pürüzsüz görünür.

Cilde Etkisi: Sebum üretimini kontrol altına almaya ve aknelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Yoğun bir nemlendirme sağlayarak cildin yenilenmesi, korunması ve güçlenmesi sağlanır. Cildin canlı, taze ve bakımlı görünmesine yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Kremi uygulamadan önce cildinizin temiz olması gerekir. Krem temiz cilde derinlemesine etki edebilir. Temiz ve kuru cildinize dairesel masaj hareketleri ile uygulama yapınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.