WhatsApp İle Sipariş Ver

Krem ve Losyonlar

15 adet ürün var.
1 - 15 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 15 ürün bulunmaktadır
 • SDF19 Bitkisel Anti Seboreik Cilt Losyonu - 150ml
  020001

  Sdf19 Herbal Antiseborrheic Skin Lotion sedef kabuklanmalarının önlenmesine, kaşıntıyı azaltıcı, yatıştırıcı ve tahriş önleyici bir etkiye sahiptir. Sdf19 Herbal Antiseborrheic Skin Lotion, ciltte oluşan plakları azaltmak için tüm vücutta kullanılabilir. Cildi nemlendirir, yatıştırır ve besler, ayrıca kaşıntı ve kızarıklığı azaltır.

  72,03 TL
 • Dermo Clean Panthenol Krem
  020014

  Günlük hayatın yıpratıcı etkileri cildinizin kurumasına ve hassaslaşmasına neden olabilir. Sizin için özel olarak tasarlanmış ipeksi dokusu sayesinde Dermo Clean Panthenol Krem cildinizi besler ve çevresel etmenlerin oluşturduğu olumsuz etkilere karşı korur.

  25,42 TL
 • Dermo Clean Panthenol Merhem
  020015

  Cildinizin diz, topuk ve dirsek gibi bölgeleri dış etkenler nedeniyle zamanla yıpranabilir. Cildin kaybettiği nemi geri kazandırmak için bu bölgelerin yoğun şekilde nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Dermo Clean Panthenol Merhem yumuşak ve konsantre dokusuyla yoğun nemlendirme sağlayarak nem kaybını engeller.

  23,73 TL
 • Dermo Clean Çinko Oksit Krem
  020013

  Dermo Clean Çinko Oksit Krem yanıklar, kesikler ve bebek bezi döküntüleri gibi küçük cilt tahrişlerini tedavi etmek veya önlemek için kullanılır. Cildiniz üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak hasar görmüş bölgenin iyileşmesine yardımcı olur.

  24,58 TL
 • OSMO HBF Sensitive Krem
  020008

  Cildinize, hak ettiği üstün bakım ve beslenmeyi OSMO HBF Sensitive Cream ile verin. İçerdiği Pantenol ve Hydranov PA cildinizi nemli tutar, yapışkan veya yağlı yapmadan rahatlatır. Hydaronov PA’da yer alan kırmızı deniz yosunu ekstresi cildinizi nemlendiren bir doğa harikasıdır. Cildin elastikiyetini arttırarak ve dokuların derinliklerinde su tutmasını...

  67,80 TL
  Fırsat Ürünü
 • Osmo Anti Akne Vücut Jeli
  020009

  Çay ağacı yağı antibakteriyel özelliği sayesinde akneye sebep olan bakterileri üremesini engeller ve allantoin, aloe vera elstresi ve pantenol iltihaplı cildi korur ve yatıştırır. Çay Ağacı Yağı, yağlı cilde akne eğilimli kombinasyonunu nemlendiren ve nemlendiren, gözenekleri daraltan ve yağ bezlerini düzenleyen arındırıcı ve sıkılaştırıcı bir etki sağlar.

  72,03 TL
 • Osmo Çay Ağacı Yağı Losyonu
  020010

  Çay ağacı yağı antibakteriyel özelliği sayesinde akneye sebep olan bakterileri üremesini engeller ve allantoin, aloe vera elstresi ve pantenol iltihaplı cildi korur ve yatıştırır. Çay Ağacı Yağı, yağlı cilde akne eğilimli kombinasyonunu nemlendiren ve nemlendiren, gözenekleri daraltan ve yağ bezlerini düzenleyen arındırıcı ve sıkılaştırıcı bir etki sağlar.

  75,42 TL
 • Sunsure Lekeli Cilt Güneş Kremi Serisi 75 ML
  040002

  Sunsure Antipigmentasyon & Antiaging güneş kremi formülasyonunda yer alan Lumisphere sayesinde cildinizdeki çizgiler, gözenekler ve kusurlar üzerinde yumuşak odak efektli anında ve uzun süreli aydınlatıcı etki oluşturur. Matrixyl, cildinizi güneşin yaşlandırıcı etkilerine karşı hücreleriniz korur ve kendini yenilemesini destekler.

  105,93 TL
 • Sunsure Anti Akneli Cilt Güneş Kremi Serisi 75 ML
  040001

  Sunsure Anti-acne & Antiaging güneş kremi formülasyonunda yer alan Ac.net sayesinde cildinizdeki aknlerin tedavi edilmesine destek olur ve yeni akne oluşumunu engeller. Matrixyl, cildinizi güneşin yaşlandırıcı etkilerine karşı hücreleriniz korur ve kendini yenilemesini destekler.

  105,93 TL
 • Sunsure Hassas ve Normal Cilt Güneş Kremi Serisi 75 ML
  040004

  Sunsure Antiaging Sunscreen Cream For Sensitive Skins formülasyonunda yer alan aktif bileşenler sayesinde güneşin oluşturduğu tahriş, kızarıklık ve hassasiyet şikayetlerini yaıştırır. Matrixyl, cildinizi güneşin yaşlandırıcı etkilerine karşı hücreleriniz korur ve kendini yenilemesini destekler.

  105,93 TL
 • Osmo Plus Yoğun Nemlendirici Krem 50 ml
  020004

  Cildinize, hak ettiği üstün bakım ve beslenmeyi OSMO PLUS INTENSIVE MOISTURIZING CREAM ile verin. İçerdiği Pantenol ve Hydranov PA cildinizi nemli tutar, yapışkan veya yağlı yapmadan rahatlatır. Hydaronov PA’da yer alan kırmızı deniz yosunu ekstresi cildinizi nemlendiren bir doğa harikasıdır. Cildin elastikiyetini arttırarak ve dokuların derinliklerinde...

  72,03 TL
  Fırsat Ürünü
 • Osmo Sensitive Anti Akne Jel
  020005

  Akne oluşumunu, yeni siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olurken, gözeneklerin boyutunu minimize etmeye çalışır. Ac.net, nemlendiren, gözenekleri daraltan ve yağ bezlerini düzenleyen arındırıcı ve sıkılaştırıcı bir etki sağlar.

  72,03 TL
 • Güneş Koruyucu ve Nemlendirici Set ( Ücretsiz Kargo )
  14052020

  Güneş Koruyucu ve Nemlendirici Set - Avantaj Paketi Cildinize uygun Sunsure Güneş Kremi ile birlikte Dermo Clean Panthenol Köpük Fırsat Paketini sadece 107 TL'ye EczaMarket.com.tr den isterseniz Kredi Kartı ile isterseniz Kapıda Ödeme seçeneği ile Ücretsiz Kargo avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz.

  152,54 TL
 • Osmo Günlük Cilt Bakım Seti

  350 TL değerinde Osmo Günlük Cilt Bakım Setinde Kampanya! Kısa süreliğine 310 TL!

  262,71 TL
  Ücretsiz Kargo
  Ücretsiz Kargo
 • Dermo Clean Cilt Leke Giderici Krem + Osmo Plus Yoğun...
  153.01.176

  Dermo Clean Cilt Leke Giderici Krem: Cilt üzerindeki lekelerin giderilmesine ve yeni leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Osmo Plus Yoğun Nemlendirici Krem:  Yoğun bir nemlendirme sağlayarak cildin yenilenmesi, korunması ve güçlenmesi sağlanır. Cildin canlı, taze ve bakımlı görünmesine yardımcı olur.

  195,00 TL