Mummylac Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla

Yeni Ürün

Mummylac Emziren Anneler İçin Damla 50 ml Genişlet

Emziren anneler için özel olarak geliştirilmiş doğal formülü sayesinde anne sütünü artırmaya ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Anne sütünün miktarını artırarak bebeklerin gelişimine katkı sağlarken gaz oluşumunu azaltmaya da yardımcı olur.

Daha Fazla Detaylar


030002

Stok Durumu : Stokta var

60,19 TL

Stok Kodu:030002
Ürün Markası:Mummylac
Ürün Boyutu:50 mL
Özet Bilgi:Emziren annelerde salınan süt miktarını arttırırken bağışıklık sistemini destekler ve gaz oluşumunu azaltır.
Ürün Faydaları:Süt salımını arttırır
Bağışıklık sistemini güçlendirir
Gaz oluşumunu azaltır.
Kullanım Yeri:Emziren annelerde süt miktarını arttırmak ve bağışıklık sistemini desteklemek için
Etken Maddeler:Bitkisel Damla doğal içeriğe sahiptir. İçeriğinde : Roobios , Rezene , Mine Çiçeği , Hayıt , Keçi Sedef Otu , Çemenotu extractlarının yanı sıra betaglukan ve vitamin C bulunmaktadır.
Özellikleri:Yapay tatlandırıcı ve şeker içermez
Yapay renklendirici içermez
Yapay aroma içermez
Kargo:Ürünler Özel ambalajı içerisinde Faturalı olarak, Ecza Market güvencesi ile gönderilmektedir. MNG Kargo ve PTT Kargo .
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.