Neoforce Glucosamine, Chondroitin MSM, Tip 2 Collagen, Hyaluronic Acid 90 Tablet

Yeni Ürün

Neoforce Glucosamine, Chondroitin MSM, Tip 2 Collagen, Hyaluronic Acid 90 Tablet Genişlet

Glukozamin, kabuklu deniz hayvanlarından üretilen gıda takviyesidir. Çoğunlukla beraber alınan glukozamin ve kondrotini ikilisi eklem ağrılarını önlemek ve eklem sağlığını geliştirmek için kullanılır. 

Daha Fazla Detaylar


153.01.179

Stok Durumu : Stokta var

208,47 TL

Neoforce Glucosamine, Chondroitin MSM, Tip 2 Collagen,  Hyaluronic Acid 90 Tablet

Glukozamin, kabuklu deniz hayvanlarından üretilen gıda takviyesidir. Çoğunlukla beraber alınan glukozamin ve kondrotini ikilisi eklem ağrılarını önlemek ve eklem sağlığını geliştirmek için kullanılır. Glucosamine ve Chondroitin kolajen bozulmasını azaltır, eklem bozulmalarını yavaşlatır, eklem ağrısı yaşanmasını engeller. Etkisi koşu gibi eklemlerin yüksek baskı altında kalan sporlarda daha iyi gözlemlenir. Bu nedenle Neoforce Glucosamine, Chondroitin MSM spor yapan kişilerin eklem sağlığını korumaları için gerekli bir üründür. İlaç değildir. Gıda takviyesidir. Kireçlenmeyi önlemeye yardımcı olur.

Güç için optimize edilmiş Neoforce, kolayca emilen bir Glukozamin formu olan yüksek saflıkta Glukozamin Sülfat sağlar. Neoforce Glucosamine & Chondroitin, yüksek kaliteli, düşük moleküler ağırlıklı bir kondroitin formu içerir. Ürün etken madde olarak Glukozamin HCI, Kondroitin Sülfat ve MSM içerir. Ürünün içerdiği Glukozamin HCI ve Kondroitin Sülfat kıkırdağın yapı taşını oluşturan glikozaminglikanların sentezi için gerekli hammadde sağlarken, organik bir bileşik olan ve sülfür ihtiva eden MSM ise kolajen yapımını destekler. Ürün bu etken maddelere ilave olarak antiiflamatuvar olarak bilinen ve Hindistan’da yetişen Boswallia serrata bitkisinin kök ve ekstresini ayrıca bağ dokunun yapısında bulunan ve kıkırdağa şeklini veren kolajeni içermektedir.

Rahat Hareketi Destekler; Glukozamin hareketliliği, hareket açıklığını ve esnekliği destekler; Egzersiz veya fiziksel aktivite nedeniyle ara sıra eklem stresini hafifletmeye yardımcı olur.

Kıkırdak ve Eklem Fonksiyonu; Kondroitin kıkırdak ve eklem fonksiyonunu destekler; Bu formülasyon ayrıca Hyaluronik Asit sağlar

Ortak Konfor; MSM (Metilsülfonilmetan), doğal, biyolojik olarak kullanılabilir bir kükürt kaynağı sağlar ve eklem rahatlığını destekler; MSM, glukozamin ve kondroitinin faydalarını desteklemek için sinerjik olarak çalışır. Sağlık Sorunu: Eklem Sağlığı ve Destek Kemiği

Ürünün içeriğinde bulunan Tip 2 kolajen kıkırdak dokularında bulunan toplam proteinin %55 kadarını meydana getiren kolajen barındırıyor. Sırt, boyun, çene gibi eklem bölgelerinin desteklenmesinde etkili bir proteindir. Romatizmal hastalıkların ortadan kaldırılmasında tip 2 kolajen kullanılabilir.

Neoforce Glucosamine, Chondroitin MSM, Tip 2 Collagen, Hyaluronic Acid 90 tablet içeriğinde bulunan Hyaluronic Acid, eklem için sıvı, vücudun herhangi bir yerinde en yüksek HA konsantrasyonuna sahiptir.

Eklem sıvının viskozitesi HA'ya atfedilebilir ve eklem hareketleri için bir kayganlaştırıcı görevi görür.

HA'nın işlevleri arasında kıkırdak denatürasyonunu önleme, kıkırdak dış tabakasını koruma, sinovyal inflamasyonu bloke etme, kondrosit yoğunluğunu arttırma, eklem metabolizmasını teşvik etme, eklem sıvıyı normalleştirme ve keskin ağrıyı tedavi etme yer alır.

Kullanım Tavsiyesi: Günde 2 kez yemeklerden sonra kullanılması tavsiye edilir. 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.