WhatsApp İle Sipariş Ver

Pigmentone Cilt Tonu Dengeleyici Krem 50 ml

Yeni Ürün

İndirimli Fiyat! Pigmentone Cilt Tonu Dengeleyici Krem 50 ml Genişlet

Pigmenetone Skin Tone Balancing Cream içeriğinde yer alan Lumisphere ve O.D.A White aktifleri cildinizdeki çizgiler, gözenekler ve kusurlar üzerinde yumuşak odak efektli anında ve uzun süreli aydınlatıcı etki oluşturur.

Daha Fazla Detaylar


020007

Stok Durumu : Stokta var

122,64 TL

158,64 TL

-36,00 TL

Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Pigmentone cilt tonu dengeleyici krem mevcut lekelerin giderilmesinde ve yeni leke oluşunu engellenmesinde etkilidir.

Cilt renk tonunu dengeleyici özelliği sayesinde daha parlak ve ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlar.
Lekeler ciltte bulunan ve melanin adı verilen renk pigmentinin dengesiz dağılımından dolayı ortaya çıkmaktadır.

Cilt lekesi problemlerine karşı özel olarak geliştirilen pigmentone leke kremi, melanin sentezinden sorumlu enzimleri dengeleyerek lekeleri azaltmaya ve cilt tonu eşitsizliğini düzenlemeye yardımcı olur.

Ciltte herhangi bir şekilde renk bırakmadığı için kullanırken size kolaylık ve rahatlık sunacaktır.
Dermo Clean Pigmentone Krem cildinizin daha aydınlık, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşması için en yüksek etkiyi sunar.

Pigmentone Leke Kremi koyu lekeler üzerinde de oldukça etki sağlar ve düzenli kullanımda istediğiniz sonuca sizi ulaştırır.

Cildin kendine özgü nem bariyerinin güçlenmesine katkıda bulunan Pigmentone koyu leke cilt tonu dengeleyici krem, daha sağlıklı ve dinç bir görünüme kavuşmanızda en önemli destekçiniz olabilir.

Leke kremleri etkisini hemen ortaya koymamakla birlikte düzenli kullanımda istenilen etkiyi sağlamaktadır.

Ürünler Özel ambalajı içerisinde Faturalı olarak, Ecza Market güvencesi ile gönderilmektedir.
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.