WhatsApp İle Sipariş Ver

Saç Güçlendirme

14 adet ürün var.

Günümüzde genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak günümüzde en sık yaşanan sorunlardan birisi de saç dökülmesidir. Günde 50-100 adet saç telinin dökülmesi uzmanlarca normal olarak kabul edilse de bu sınırın geçmesi durumunda nedenleri araştırılması gerekir. Bu nedenle öncelikle bir doktor kontrolünde uygun yöntemlerin araştırılıp saç kökleri...

Günümüzde genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak günümüzde en sık yaşanan sorunlardan birisi de saç dökülmesidir. Günde 50-100 adet saç telinin dökülmesi uzmanlarca normal olarak kabul edilse de bu sınırın geçmesi durumunda nedenleri araştırılması gerekir. Bu nedenle öncelikle bir doktor kontrolünde uygun yöntemlerin araştırılıp saç köklerine uygun tedavinin uygulaması doğru olacaktır. Doktorun vereceği saç ürünleri ile uygun kullanımlar sonrası gözle görülür bir fark elde edilebilir.

Saç Dökülmesine Karşı Ürünler

Boya, röfle, perma, düzleştirme, maşa gibi birçok saç bakım yöntemi belli bir süre sonra saçınıza zarar vermeye başlayacaktır.Saçlara sıkça uygulanan boya işlemleri saçlarınızı sertleştirip, taranmasınızı zorlaştırır ve saçlarınızı yıpratr.

Yine yüksek ısılarda uygulanan maşa ve düzleştiriciler saç uçlarının kırılmasına sebep olup saçlarınızın matlaşmasına ve zayıflamasına yol açar.

Saç kırılmalarında ve özellikle dökülmelerinde alopecia şampıuan, alopecia serum ve diğer alopecia ürünleri düzenli kullanımda saç dökülmelerini önlemede size yardımcı olacaktır. 

Alopecia saç dökülmesine karşı etkili  Şampuan, serum ve saç kremi bu alternatifler arasında yer alır. Alopecia ürünleri set halinde olan bakım ürünleri şampuan, krem ve serum şeklinde de satışa sunulur.

Daha düzenli ve hızlı sonuç almak adına bu setler tercih edilebilir. Saç tipinize hızlı etki edecek ürünler arasından sizde uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Bu besleyiciler saç dökülmesini önlemenin yanında aynı zamanda saçı doğal dengesine kavuşturarak parlaklık ve canlılık kazandırır.

İster şampuan olarak isterse de krem, sprey veya serum şeklinde saçınıza uygulayabilirsiniz. Serumlar direk saç köklerine nüfuz ettikleri için güçlendirmek adına kullanılabilir. Uygulama esnasında saç köklerinize masaj yapmanız emilimini hızlandıracaktır.Aynı zamanda ölmemiş saç faliküllerini de güçlendirerek saç tellerini kalınlaştırır.

Saç Dökülmesine Karşı Alopecia Ürünleri Faydalı mı?

Bitkisel özlerden üretilen, doğal içerikli ve marka haline alopecia gelmiş saç ürünleri düzenli kullanımlarda fayda sağlarlar. Bu fayda sağlayan türler arasında alopecia şampuan ve sprey oldukça etkilidir.

Alopecia ürünleri saçın yıpranmasını önlemekle kalmaz aynı zamanda saçın doğal yapısını ve dokusunu da güçlendirirler. Özellikle de alopecia ürünleri; boya, röfle, perma ve buna benzer daha birçok kimyasal sonucu yıpranmış saçları eski canlılığına ve parlaklılığına kavuşturur. Bitkisel özlere sahip olan ürünler saça daha fazla dolgunluk kazandırırlar.

Alopecia saç bakım ürünleri, saç dökülmesini önlemenin yanında aynı zamanda saç tellerini de düzenli kullanımda kalınlaştırır, güçlendirir. Kepeğe bağlı olarak oluşan saç dökülmelerinde Alopecia kepeğe karşı etkili şampuanımızı kullanabilirsiniz.Alopecia kepeğe karşı etkili şampuan saçtaki kepeği arındırarak saçın derinlemesine besler ve kepekli derideki sirkülasyonu artırarak dökülmeleri engeller.

Vitamin, protein, kalsiyum ve çinko gibi değerler bakımından oldukça zengin olan alopecia ürün grubu içeriğindeki bileşenleri sayesinde saçta koku oluşturmazlar.

İnsan vücudu tarafından üretilmeyen ve dışarıdan alınması gereken birçok aminoasiti saç köklerine taşıyarak saç köklerine canlılık verirler.

Dermatolojik testten geçmiş olan ürünler saç dökülmesi başta olmak üzere birçok sorunla baş etmede etkilidir.

Kurumuş, yıpranmış, kepekli veya genetik problemlere bağlı olarak ortaya çıkan saç dökülmelerinde Alopecia ürünlerimizi doktorunuz ile de görüşerek kullanabilirisiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 14 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 14 ürün bulunmaktadır
 • Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Saç Dökülmesine Karşı...
  050002

  Alopecia Anti Hair Loss Herbal Shampoo 300ml - Alopecia Saç Dökülmesine Karşı Saç Bakım Şampuanı içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir..

  66,95 TL
 • Alopecia Intensive Hair Care Cream – Yoğun Bakım Saç...
  020003

  Alopecia Intensive Hair Care Cream – Yoğun Bakım Saç Kremi 300 mL özel olarak tasarlanmış formülünde yer alan vitamin ve protein kompleksileri sayesinde yıpranmış saçlarınız onarır, tarama kolaylığı sağlar ve ipeksi bir dokunuş kazandırır. Saçınızı doğal parlaklığına ve ışıltısına kavuşturur.

  66,10 TL
 • Alopecia Anti-Dandruff Shampoo - Kepek Önleyici Şampuan...
  050004

  Alopecia Anti-Dandruff Shampoo Yeni kepek oluşumunu engelleyen kepeğe karşı etkili şampuan, saçlarınızı arındırarak hafifletir, daha zinde bir görünüm sağlar, saç derinizi yatıştırır. Formülündeki çinko piritiyon, kepek karşıtı, arındırıcı ve koruyucu özellikleri ile hem saçlarınıza aradığınız ferahlamayı sağlar hem de hoş kokusu ile sizi etkisi altına...

  72,88 TL
 • Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Erkek Saç Spreyi 60 ML
  010001

  Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

  97,22 TL
  Fırsat Ürünü
 • Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Kadın Saç Spreyi 60 ML
  010004

  Alopecia Anti Hair Loss FML Sprey içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

  88,98 TL
  Fırsat Ürünü
 • Alopecia Dermo Foam Procapil 75 ml
  010018

  Alopecia Dermo Foam içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

  76,27 TL
 • Dermo Clean Panthenol Köpük
  010014

  Dermo Clean Panthenol Köpük içeriğinde yer alan yüksek miktarda dekspantenol sayesinde cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Cildinize özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde cildinizi yatıştırır ve çevresel etmenlere karşı korur. Cildinizi ihtiyacı olan neme kavuşturarak yenilenmesini sağlar

  50,00 TL
 • Dermo Clean Neocure Saç Ekimi Sonrası Dermal Sprey 60 ml
  010013

  Neocure Anti Hair Loss Dermal Sprey içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

  177,97 TL
  Ücretsiz Kargo
  Ücretsiz Kargo
 • Dermo Clean Neocure Saç Ekimi Sonrası Panthenol Köpük 75 ml
  010010

  Eczamarket.com.tr Güvenli Alışveriş

  211,86 TL
  Ücretsiz Kargo
  Ücretsiz Kargo
 • SDF19 Bitkisel Anti Seboreik Saç Losyonu - 150ml
  020002

  Sdf19 Herbal Antiseborrheic Hair Lotion sedef kabuklanmalarının önlenmesine, kaşıntıyı azaltıcı, yatıştırıcı ve tahriş önleyici bir etkiye sahiptir. Sdf19 Herbal Antiseborrheic Hair Lotion, saç köklerinde oluşan plakları azaltmak için kullanılabilir. Cildi nemlendirir, yatıştırır ve besler, ayrıca kaşıntı ve kızarıklığı azaltır.

  72,03 TL
 • Alopecia Biotin 2500 mcg
  030011

    Alopecia Biotin 2500 mcg özel olarak tasarlanmış formülünde yer alan biotin ve çinko sayesinde cildinizin ve tırnaklarınızın yenilenmesinde ve bakımında yardımcı olur. Saçınızın ve tırnaklarınızın eski sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

  64,81 TL
 • Alopecia 60 Kapsül
  030009

  Eczamarket.com.tr Güvenli Alışveriş

  120,37 TL
  Fırsat Ürünü
 • Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Serum ve Şampuan Seti...

  Alopecia Serum ve Şampuan Seti içeriğinde yer alan Procapil ve Saw Palmetto ekstresi sayesinde saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

  139,83 TL
  Fırsat Ürünü