Sambucus Nigra Kara Mürver Vitamin C & Zinc 4 Kutu 4*12 48 Şase

Yeni Ürün

Sambucus Nigra Kara Mürver Vitamin C & Zinc 4 Kutu 4*12 48 Şase Genişlet

Karamürver bitkisi içediği eşsiz aktifler sayesinde çağlar boyunca alternatif tıpta sıkça kullanılan bir bitkidir. Meyvelerinden özel olarak elde edilen ekstresi yaz ve kış boyunca bağışıklık sistemini desteklemek için C vitamini ve çinko ile formüle edilmiştir.

Daha Fazla Detaylar


030046-4

Stok Durumu : Stokta var

250,00 TL

Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu:030046-4
Ürün Markası:Vitallday
Ürün Boyutu: 12x2gr  x 4 ( 48 şaşe ) 4 kutu
Özet Bilgi:Vitallday Sambucus Saşe - Bağışıklık Sağlayıcı - Kara Mürver içeriğindeki doğal aktif bileşenler sayesinde tüm yıl boyunca bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı korur
Ürün Faydaları:Bağışıklık sistemini korur
Antioksidanlar açısından zengin içeriği vucudu destekler
Kullanım Yeri:Bağışıklık gelişimini desteklemek için
Etken Maddeler:Sambusu Nigra 500 mg - C Vitamini 500 mg - Taurin 100 mg - Kafein 50 mg
Özellikleri:Yapay tatlandırıcı, yapay renklendirici ve şeker içermemektedir. Doğal böğürtlen aroması içermektedir.
Kargo:Ürünler Özel ambalajı içerisinde Faturalı olarak, Ecza Market güvencesi ile gönderilmektedir. 
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.