WhatsApp İle Sipariş Ver

Vitallday Marathone Vitamin 30 Tba + Vitallday Ester C 15 Şase 2 Kutu

Yeni Ürün

Vitallday Marathone Vitamin 30 Tba + Vitallday Ester C 15 Şase 2 Kutu Genişlet

MARATHON Vitamin 

Vitamin ve mineraller ile formüle edilen bu yüksek güçte takviye ihtiyacınız olan vitaminleri hergün için kolay tek tablette almanızı sağlar.

Vitallday

1000 mg Ester C

1000 mg Vitamin D

15mg Çinko (Zinc)

Daha Fazla Detaylar


VTLALDY-EST2

Stok Durumu : Stokta var

160,17 TL

MARATHON Vitamin+Mineral Complex 30 Tablets

GINSENG TAURIN - CoQ10 GINGKO

Vitamin ve mineraller ile formüle edilen bu yüksek güçte takviye ihtiyacınız olan vitaminleri hergün için kolay tek tablette almanızı sağlar.

Uyarı: Hamileyseniz ve emziriyorsanız, herhangi bir ilaç alıyorsanız, herhangi bir cerrahi prosedür planlanmış veya tıbbi durumunuz varsa kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Ürün Özellikleri:

Kalp, kemik ve bağışıklılık sağlığına yönbelik antioksidan destek enerji metabolizmasına katkıda bulunur.

Kullanım Şekli:

Yetişkinler için günde 1 Tablet olmak üzere kullanımını öneriyoruz.

Vitallday Food Supplement

1000 mg Ester C

1000 mg Vitamin D

15mg Çinko (Zinc)

Bütün Gün Savunma

Kullanım Şekli : Sabah ve akşam bir şase olmak üzere günde 2 defa bir bardak içme suyunun içerisinde eriterek içiniz.

Uyarı: Çocukların ulaşamıyacağı bir yerde saklayınız. Karton kutuda belirtilen son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız.

Dermo Clean Labloratories'lerinde üretilmiştir.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.